Кавітація + RF-ліфтінг - поєднати сумісне!

     Дуже часто проблеми з зайвою вагою та втратою тонусу шкіри тісно пов'язані одне з одним і більше того, нерідко одне призводить до іншого. Нерідко після дієти людина втрачає кілька кілограмів, але в той самий час її шкіра втрачає тонус, стає дряблою.

Позбавитися зайвих сантиметрів та в той же час відновити тонус шкіри сьогодні можливо, всього лише поєднавши дві популярні процедури - кавітацію та радіоліфтинг. Студія апаратної косметології "Laura" пропонує своїм клієнтам спільну процедуру як більш ефективний засіб боротьби з целюлітом, дряблістю шкіри в проблемних ділянках тіла. Кавітація в Києві.

Протипоказання до призначення процедури:

Вагітність;

Остеопороз;

Цукровий діабет;

Онкологічні захворювання;

Деякі серцево-судинні захворювання (гіпертензія, флебіти, крихкі судини та ін.);

Шкірні захворювання;

Ниркова або печінкова недостатність;

Наявність металевих імплантатів.

Також варто відзначити, що кавітацію не рекомендують робити в області молочних залоз та статевих органів, а також суглобів, очей та вух.

Процедура складається з трьох етапів:

1. Кавітація (40 хвилин, будь-яка зона) - усуває жирові відкладення, "розбиває" жирові клітини;

2. Вакуумний масаж з RF-підтяжкою (60 хвилин, будь-яка зона) - підтягування шкіри, повернення тонусу та пружності завдяки виробленню колагену в тканинах;

3. Пресотерапія (40 хвилин апаратного лімфодренажного масажу) - допомагає виводити шлаки, "розбитий" жир з організму через лімфатичний потік, поліпшення загального стану, зняття набряку та напруги.

Вартість процедури кавітація + вакуумний масаж з RF-підтяжкою в студії апаратної косметології "Laura" - 1200 грн. Разом - дешевше!

Абонемент на 5/10 процедур - 6000/12000 грн.

Процедуру рекомендується проводити з перервою в 5-7 днів, оптимальний курс 6-12 сеансів.

За час проведення процедури - 1,5 години. З собою ви можете принести одяг для пресотерапії - штани або лосіни, футболку та шкарпетки. Або можна придбати на місці одноразовий костюм для пресотерапії, вартість костюма 50 грн.

Консультація та запис на процедуру кавітація в Києві, Оболонь за телефонами:

                          050 456 61 41- телеграм

                          093 487 64 68 - вайбер

                          Інстаграм  laura_kiev

Кавітація, радіоліфтинг Київ, Оболонь.